Teslimat Bilgileri

 

Kargo Bilgileri 

Yurtiçinden verilen siparişler, siparişe ait tutarın tahsilat zamanı ve (mevcut ise) stok önceliğine göre 3 "iş günü"* içinde belirtilen teslimat adresine ulaştırılır. Kargo firmalarına dair seçenekler alışveriş sırasında müşterilere sunulur.

Sitemizde kargo ücreti hesaplanırken aşağıdaki konular belirleyici olmaktadır:

1- Seçilen ürünlerin toplam ağırlığı: Toplam ağırlık, siparişte yer alan her bir ürünün sistemimizde kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak alışveriş sırasında otomatik olarak hesaplanmaktadır.

2- Teslimatın yapılacağı lokasyon: Türkiye içi ve yurtdışı gönderi tarifeleri farklıdır. Yurtiçi gönderiler de, kargonun teslim edileceği kentlere göre ayrıca hesaplanmaktadır. * Kur dönüşümlerinde Merkez Bankası kurları baz alınmaktadır.

Kredi Kartı ve Hesaba EFT/Havale ile  50 TL ve üzeri tutardaki yurtiçi siparişlerinizde kargo ücreti alınmayacaktır.

Kapıda Ödeme seçeneği ile verdiğiniz siparişlere ağırlığa göre kargo ücreti eklenecektir. Buna ilaveten 9,90 TL  kapıda ödeme maliyeti eklenecektir.

3- Seçilen kargo firması: Farklı firmalara bağlı olarak değişen ücret seçenekleri, sipariş sürecindeki adres aşamasından sonra seçiminize sunulmaktadır.
 

Not : Sipariş takibi ve Kargo bilgilerinizi DARASABUN.COM'a giriş yaptıntan sonra çıkan "Sipariş Takibi" bölümünden görebilirsiniz. Ayrıca siparişiniz ile ilgili değişiklikler mail aracılığı ile bildirilmektedir.

DaraSabun.com - Home Made | Her Hakkı Saklıdır.